Kakovost (samoevalvacija)

KOMISIJA ZA OCENJEVANJE KAKOVOSTI

Predsednik: izr. prof. dr. Borut Holcman
Namestnik predsednika: izr. prof. dr. Aleš Kobal
Člani:

  • izr. prof. dr. Renato Vrenčur
  • asist. Klemen Drnovšek
  • Bernarda Rokavec
    Mandat članov iz vrst VU in sod.:
    20.9.2015 –  19.9.2019
  • Aljaž Sekolovnik, študent
    Mandat članov iz vrst študentov:
    18. 4. 2017 – 17. 4. 2018
  • Mima Berdnik, študentka
    Mandat članov iz vrst študentov:
    10. 5. 2017 – 9. 5. 2018

Izhodišča samoevalvacije

Kakovost Univerze v Mariboru