Oglasna deska

OBVESTILO ZA ŠTUDENTE 1. LETNIKA Magistrskega študijskega programa 2. stopnje »Pravo« - IZBIRNI PREDMETI

Datum objave: 08.11.2017 | Datum poteka: 19.11.2017

Novica je potekla!

Na osnovi sklepa Senata Pravne fakultete Univerze v Mariboru z dne 8. novembra 2017 vas obveščamo, da se bodo v študijskem letu 2017/18 v Magistrskem študijskem programu 2. stopnje »Pravo« za redno obliko študija v 1. letniku v poletnem semestru izvajali naslednji izbirni predmeti: Primerjalno pravo in veliki pravni sistemi, Civilno izvršilno pravo in nepravdni postopki, Medicinsko pravo, Evropsko konkurenčno pravo,Mednarodno kazensko pravo, Pravo družb EU – svoboda ustanovitve sedeža.

Za redno obliko študija bo posamezni izbirni predmet Magistrskega študijskega programa 2. stopnje »Pravo« na izbiro, dokler ga ne bo izbralo 34 študentov. Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo 34 študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Vpis izbirnih predmetov poteka od 13. novembra od 9. ure pa do 17. novembra 2017 v »e-aplikaciji izbirni predmeti«.Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo maksimalno število študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Če vpisa izbirnih predmetov do 17. novembra 2017 ne boste uredili, vam bo izbirne predmete določila fakulteta.Sprememba izbire izbirnih predmetov po tem datumu ni več možna.