Oglasna deska

OBVESTILO ZA ŠTUDENTE 3. LETNIKA UNIVERZITETNEGA ŠTUDIJSKEGA PROGRAMA 1. STOPNJE PRAVO - IZBIRNI PREDMETI

Datum objave: 08.11.2017 | Datum poteka: 19.11.2017

Novica je potekla!

Na osnovi sklepa Senata Pravne fakultete Univerze v Mariboru z dne 8. 11. 2017 vas obveščamo, da se bodo v študijskem letu 2017/2018 v Univerzitetnem študijskem programu 1. stopnje Pravo za redno obliko študija v 3. letniku v poletnem semestru izvajali naslednji izbirni predmeti: Lokalna samouprava, Nepremičninsko pravo, Pravo varstva okolja, Prekrškovno pravo, Transportno pravo, Pravo intelektualne lastnine, Tržno in konkurenčno pravo, Insolvenčno pravo, Pravo trga kapitala in vrednostnih papirjev.

Za redno obliko študija bo posamezni izbirni predmet Univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Pravo na izbiro, dokler ga ne bo izbralo 24 študentov. Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo 24  študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Vpis izbirnih predmetov bo potekal od 13. novembra 2017 od 9. ure dalje do 17. novembra 2017 v »e-aplikaciji izbirni predmeti«.Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo maksimalno število študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Če vpisa izbirnih predmetov do 17. novembra 2017 ne boste uredili, vam bo izbirne predmete določila fakulteta.Sprememba izbire izbirnih predmetov po tem datumu ni več možna.