Konferenca - seminar Kako po novem družinskem zakoniku?

Datum objave: 13.02.2019 | Datum poteka: 20.03.2019

Dogodek je potekel!

KDAJ: v torek, 19.3.2019
KJE: v hotelu Habakuk - velika dvorana Turner

Vljudno vabljeni na konferenco - seminar v organizaciji PZ MB v sodelovanju s Pravno fakulteto Univerzo v Mariboru.

PRIDRUŽITE SE NAM NA KONFERENCI Z VRHUNSKIMI PREDAVATELJI: Izr. prof. dr. Suzana Kraljić; Prof. dr. Vesna Rijavec; Izr. prof. dr. Tjaša Ivanc; Dr. Urška Kežmah; Sendi Murgel univ. dipl. prav; Izr. prof. dr. Dušan Jovanovič.

ŠEST POSAMIČNIH SKLOPOV, POVEZANIH V KAKO PO NOVEM DRUŽINSKEM ZAKONU - ŠEST PREDAVATELJEV!

Kako po novem družinskem zakonu - vpogled v program, opisi sklopov in avtorjev!

Ugodna kotizacija 100 EUR brez DDV na drugega udeleženca -10% iz enake organizacije!

Posebna ugodnost za kupce knjige Družinski zakonik s komentarjem avtorice dr. Suzane Kraljić! Koliko izvodov kupljenih knjig DZ toliko udeležencev prejme -20% popusta konferenco - seminar!

»PRIJAVA«

Vse to in še marsikaj zanimivega lahko pričakujete na konferenci - seminarju pod Pohorjem, kjer nas bo gostil krasen hotel Habakuk - torej prisrčno vabljeni, da se nam pridružite.