Dogodki

XIV. posvet »Pravo in ekonomija« na temo PRAVNI, EKONOMSKI IN DRUGI VIDIKI OGLAŠEVANJA

Datum objave: 21.11.2022 | Datum poteka: 08.12.2022

Dogodek je potekel!

Vljudno vabljeni na XIV. posvet »Pravo in ekonomija« na temo Pravni, ekonomski in drugi vidiki oglaševanja v okviru Europe Direct Podravje s sodelujočo organizacijo Zavod PIP.

Dogodek bo v petek, 2. decembra 2022, s pričetkom ob 8.30, v Trstenjakovi dvorani na Univerzi v Mariboru, Slomškov trg 15, Maribor.

Prispevke s področja pravnih in ekonomskih ter drugih vidikov oglaševanja bodo predstavljali predavatelji s Pravne fakultete Univerze v Mariboru, Ekonomsko-poslovne fakultete Univerze v Mariboru, Filozofske in Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani, Računskega sodišča RS, Ustavnega sodišča RS, Odvetniške pisarne Zakonjšek d.o.o. Ljubljana, Univerze v Novi Gorici, Fakultete za management Koper Univerze na Primorskem, Texas A&M University-San Antonio, College of Business, Helle Saturnus Slovenija d.o.o, OUIM Ljubljana.

Program posveta v nadaljevanju.

Prijavo na posvet pošljite prof. dr. Martini Repas (martina.repas@um.si) do 30. novembra 2022.

Vljudno vabljeni.