Dogodki

Strokovna delavnica: Aktualna vprašanja delovnega prava - "povezujmo teorijo s prakso"

Datum objave: 04.04.2019 | Datum poteka: 14.04.2019

Dogodek je potekel!

KDAJ: v petek in soboto, 12. in 13. aprila 2019
KJE: Hotel Livada Prestige, Moravske Toplice

Vljudno vabljeni na letošnjo strokovno delavnico Aktualna vprašanja delovnega prava - "povezujmo teorijo s prakso", ki jo organizira Inštitut za delovna razmerja in socialno varnost Pravne fakultete Univerze v Mariboru pod vodstvom red. prof. dr. Darje Senčur Peček.

Predavatelji:

Mag. Biserka Kogej Dmitrovič - Plačilo za delo

Mag. Ivan Robnik - Pravni okvir za opredelitev mobinga v delovnem razmerju

Dr. Etelka Korpič – Horvat - Delodajalčeva dolžnost povrnitve škode Zavodu za zdravstveno zavarovanje Slovenije

Dr. Darja Senčur Peček- Najnovejše odločitve Sodišča EU s področja delovnih razmerij

Mag. Mojca Tancer Verboten - Konkurenčna prepoved v teoriji in praksi

Dr. Katarina Kresal Šoltes - 100 let Mednarodne organizacije dela: mednarodni standardi in pogled v prihodnost

Cena za udeležbo na strokovni delavnici znaša za prvega udeleženca 250 EUR z vključenim DDV, za drugega oziroma ostale udeležence in za kolektivne člane Inštituta za delovna razmerja in socialno varnost pa 200 EUR z vključenim DDV. V primeru prijav štirih (4) ali več udeležencev iz iste pravne osebe, se prizna še 5% popust na celotno kotizacijo.

Delo na delavnici bo potekalo po naslednjem razporedu:

• v petek: od 9.30 do 13.00 ure (plenarni del) in od 15.00 ure do 18.00 ure (delo po skupinah) ter
  • v soboto: od 9.30 ure do 13.00 ure.

Prijave zbiramo na elektronski naslov: bernarda.pevec@um.si.

Vljudno vabljeni k prijavi na že tradicionalno strokovno delavnico s pridihom Prekmurja.