10 najvplivnejših pravnikov leta 2018 - oddaj svoj glas!

Datum objave: 26.10.2018 | Datum poteka: 21.11.2018

Novica je potekla!

Med dvajsetimi finalisti kar pet visokošolskih učiteljev Pravne fakultete Univerze v Mariboru.

Glasovanje poteka od 25. oktobra do 19. novembra 2018 do 12. ure.

Glasujete lahko za enega izmed dvajset kandidatov, ki so se uvrstili v drugi del izbora in so razvrščeni po naključnem vrstnem redu. Glasovanje je tajno, glas pa lahko oddate le enkrat – vsi neustrezni glasovi ne bodo upoštevani. Rezultati se osvežujejo enkrat dnevno.

Med finalisti tudi profesorji naše fakultete (po abecednem redu): prof. dr. Janja Hojnik, prof. dr. Vesna Rijavec, doc. dr. Miha Šepec, prof. dr. Jurij Toplak in prof. dr. Verica Trstenjak.

Med 10 najvplivnejših pravnikov se bodo uvrstili pravnice in pravniki, ki bodo v drugem delu izbora prejeli največ veljavnih glasov. 10 najvplivnejših pravnikov 2018 bo povabljenih na tradicionalno okroglo mizo in slovesno podelitev priznanj, ki bosta v torek, 27. novembra 2018, v hotelu InterContinental Ljubljana. Tako kot vsako leto pričakujemo zanimivo in polemično razpravo, ki jo bo mogoče spremljati v živo na spletnem portalu rtvslo.si.

Končni rezultati glasovanja bodo objavljeni v torek, 20. novembra 2018, na portalu IUS-INFO.

Vir: https://novi.iusinfo.si/medijsko-sredisce/10-najvplivnejsih-pravnikov