10 najvplivnejših pravnikov leta 2018

Datum objave: 20.11.2018 | Datum poteka: 31.12.2019

Novica je potekla!

Izbranih je 10 najvplivnejših pravnikov, ki so po mnenju glasovalcev vidno zaznamovali leto 2018 tako na pravnem področju kot tudi širše v družbi.

Med 10 najvplivnejšimi pravniki kar 3 visokošolski učitelji iz Pravne fakultete Univerze v Mariboru.

To so (po abecednem redu):

• doc. dr. Miha Šepec
  • prof. dr. Jurij Toplak
  • prof. dr. Verica Trstenjak

Iskrene čestitke izbranim pravnikom leta 2018!

Izmed dvajsetih finalistov, ki so bili največkrat predlagani v prvem delu, se je med najvplivnejše uvrstilo deset pravnikov, ki so do 19. novembra, ko se je izbor končal, dobili največ glasov.

Izbor, ki ga na portalu IUS‑INFO organizirajo z namenom, da poudarijo pomen pravne stroke in njen vpliv na družbeno dogajanje, bodo sklenili s slovesno podelitvijo priznanj in okroglo mizo, ki bosta v torek, 27. novembra 2018, ob 11. uri v Hotelu InterContinental.

Vir: https://novi.iusinfo.si/medijsko-sredisce/10-najvplivnejsih-pravnikov