Pravni fakulteti Univerze v Mariboru je bil dodeljen certifikat Športnikom prijazno izobraževanje

Datum objave: 13.02.2019 | Datum poteka: 31.12.2020

Novica je potekla!

S strani Olimpijskega komiteja smo bili obveščeni o dodelitvi certifikata "Športnikom prijazno izobraževanje".

Ekspertna skupina v sestavi Iztok Čop, Uroš Mohorič, Raša Sraka Vukovič, Petra Robnik, Aleksander Komovec, doc. dr. Anita Goltnik Urnaut za certifikat Športnikom prijazno izobraževanje, je v 2. fazi evalvacije preverjala, ali izobraževalne institucije, ki so prejele priznanja za razvit pristop k spodbujanju dvojne kariere in zagotavljanju športnikom prijaznega izobraževanja na ravni srednješolskega in višje/visokošolskega izobraževanja, izvajajo aktivnosti za spodbujanje dvojne kariere športnikov.

Z dodelitvijo certifikata Športnikom prijazno izobraževanje je prejemnikom certifikata omogočena uporaba imena Športnikom prijazno izobraževanje in logotip projekta, za uporabo v promocijske namene.