Strokovna ekskurzija v Gradec - potencialna delovna okolja za študente prava

Datum objave: 13.11.2019 | Datum poteka: 31.12.2020

Novica je potekla!

Študenti prvega letnika Univerzitetnega študijskega programa Pravo so v okviru izobraževanja obiskali partnersko Pravno fakulteto Univerze Karla in Franca v Gradcu. Udeleženci strokovne ekskurzije, ki jo je organiziral prof. dr. Borut Holcman, z izdatno logistično pomočjo Kariernega centra UM (M. Hanžurej), so se srečali z vodstvom fakultete, dekanom, dekanom za študijske zadeve, prav tako pa so imeli možnost pobliže spoznati Univerzitetno knjižnico, Knjižnico Pravne fakultete in Tehnični muzej Univerze v sklopu katerega deluje Kriminalističen muzej Hansa Großa.

Za organizacijo dogodka se zahvaljujemo tudi Kariernemu centru UM, ki je ekskurzijo financiral iz projektnega vira (Evropski socialni sklad).