Dobrodelni srečelov

Datum objave: 08.05.2019 | Datum poteka: 30.05.2019

Obvestilo je poteklo!

Eden izmed najlepših občutkov je občutek, ko lahko nekomu pomagaš. Zato so se člani Študentskega sveta Pravne fakultete UM odločili, da želijo prispevati svoj del in izvesti družbeno koristni dobrodelni projekt.
Zbrane prostovoljne prispevke zbirajo z namenom, da jih po dogovoru izročijo Kriznemu centru za mlade v Mariboru, kjer se vsakodnevno soočajo s težkimi situacijami in bo prispevek nedvomno prišel še kako prav. Prostovoljne prispevke v zameno za nagrade bo mogoče prispevati v četrtek, 9. mja 2019,  med 9. in 11. uro v Senatni sobi Pravne fakultete, kjer bo ves čas prisoten nekdo izmed članov Študentskega sveta. Zatem pa bo srečke možno pridobiti tudi po dogovoru s člani študentskega sveta, dokler ne bodo pošle vse pripravljene nagrade.

Vabimo vas, da se pridružite čudoviti gesti našega Študentskega sveta!