Obvestila

Imamo zmagovalni potisk in zmagovalce nagradne igre "NAJ POTISK PRAV(N)IH MAJIC"

Datum objave: 13.02.2019 | Datum poteka: 31.12.2020

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti.

H glasovanju "NAJ POTISK PRAV(N)IH MAJIC" se je odzvalo kar 73 študentov ter oddalo kar 45 glasov predlogu št. 1., z 20 glasovi sledi predloga št. 2 in le 8 glasov je dobila predloga št. 3.

Vsem sodelujočim se za pomoč iskreno zahvaljujemo, 3 študente pa bomo nagradili s potiskano majico Pravne fakultete Univerze v Mariboru. Nagrajenci bodo obveščeno po elektronski pošti. Čestitke zmagovalcem.

Študenti, ki bi radi nosili PRAVNO majico z novim potiskom, vljudno vabljeni k nakupu majice v našo Pravno bukvarno. S prodajo pričnemo v začetku meseca marca 2019.

Žrebanje nagrajencev: s pomočjo spletne strani random.org smo v generator vnesli število vseh sodelujočih (min. 1 in max. 73) ter trikrat stisnili gumb Generate. Tako smo prišli do treh (3) nagrajencev. Izžrebane so bile številke 5, 6 in 60. Pod vsako številko se skriva ime in priimek študenta.