Objavljen je nov primer za X. Pitamičevo tekmovanje

Datum objave: 26.10.2018 | Datum poteka: 10.11.2018

Obvestilo je poteklo!

Na spletni strani (zavihek Primer) je objavljen primer za X. Pitamičevo tekmovanje. Na spletni strani tekmovanja boste prav tako našli posodobljena Pravila tekmovanja, časovni razpored dogodkov v okviru tekmovanja in prijavnico!

Rok za prijavo na tekmovanje je petek, 9. november 2018.

Vabljeni k prijavi!
Pitamičevo tekmovanje študentov prava je organizirano po vzoru mednarodnih moot courtov, in je zasnovano kot simulacija postopka pred Ustavnim sodiščem Republike Slovenije.

Pitamičevo tekmovanje je namenjeno vsem študentom prava, ki so vpisani na I. ali II. stopnjo bolonjskega študija treh slovenskih pravnih fakultet: Pravne fakultete Univerze v Ljubljani, Pravne fakultete Univerze v Mariboru in Evropske pravne fakultete.

Na Pitamičevem tekmovanju lahko sodelujejo študentje vseh letnikov, vključno s t. i. pavzerji. Študentje tekmujejo v tričlanskih ekipah.
Pitamičevo tekmovanje organizira PRAVNA FAKULTETA UNIVERZE V LJUBLJANI v sodelovanju s Pravno fakulteto Univerze v Mariboru in Evropsko pravno fakulteto.

Vir: http://pitamicevotekmovanjestudentovprava.blogspot.com/