Obvestila

Razpis za vpis v podiplomska študijska programa Pravo in Evropske pravne študije na PF UM v štud. letu 2021/22 - 2. prijavni rok za tujce do 8. 9. 2021

Datum objave: 05.07.2021 | Datum poteka: 09.09.2021

Obvestilo je poteklo!

5. julija 2021 se v okviru Razpisa za vpis v podiplomske študijske programe Univerze v Mariboru za študijsko leto 2021/2022 na Univerzi v Mariboru pričenja  drugi prijavni rok za Slovence/-ke brez slovenskega državljanstva in državljane/-ke držav nečlanic EU – tujce/-ke.

Vabljeni k VPISU na Pravno fakulteto Univerze v Mariboru, fakulteto s 60 letno tradicijo, preko portala eVŠ, kjer oddate svojo elektronsko prijavo  s kvalificiranim digitalnim potrdilom, AAI-računom (račun avtentikacijske in avtorizacijske infrastrukture) ali uporabniškim imenom in geslom preko sistema SI-PASS, do 8. septembra 2021.

V Mariboru študij prava poteka že šest desetletij. V tem času se je Pravna fakulteta Univerze v Mariboru s svojim ambicioznim programom uspela uveljaviti kot mednarodna institucija brez lokalnega predznaka. Zelo priznanim dosežkom na področju gospodarskega prava so se postopoma pridružili nič manj prepoznavni dosežki na področju vseh drugih pravnih disciplin. Naši profesorji komentirajo vse pomembnejše sistemske zakone od ZGD do kazenskega zakonika in tudi aktualno družbeno dogajanje.

Povezava do slovenske spletne strani: https://moja.um.si/novice/Strani/vpis-na-podiplomski-%C5%A1tudij_drugi-prijavni-rok-za-tujce.aspx

Povezava do angleške spletne strani: https://moja.um.si/en/news/Strani/enrolment_in_postgraduate_studies_2nd_application_period_for_foreigners.aspx
ROKI (več o prijavnih rokih v Razpisu)

DRŽAVLJANI SLO in ČLANIC EUSLOVENCI BREZ SLOV. DRŽAVLJANSTVA in DRŽAVLJANI DRŽAV NEČLANIC EU (TUJCI)