Obvestila

ŠTUDIJSKI PROGRAM 2. IN 3. STOPNJE - prijavni rok ZA ZAPOLNITEV PROSTIH MEST: od 22. do 23. 9. 2021 do 12. ure

Datum objave: 13.09.2021 | Datum poteka: 24.09.2021

Obvestilo je poteklo!

Na študijskem programu druge (MAGITRSKI ŠTUDIJSKI PROGRAM 2. STOPNJE PRAVO in MAGISTRSKI ŠTUDIJSKI PROGRAM 2. STOPNJE EVROPSKE PRAVNE ŠTUDIJE) in tretje (DOKTORSKI ŠTUDIJSKI PROGRAM 3. STOPNJE PRAVO) stopnje, ki jih izvajamo na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru število prijav ni preseglo števila načrtovanih vpisnih mest za prihodnje študijsko leto.

Pravna fakulteta UM bo vpisna mesta za državljane Republike Slovenije in drugih držav članic EU ponudila v posebnem roku za zapolnitev še prostih vpisnih mest, ki bo potekal od 22. do 23. septembra 2021 do 12. ure. V posebnem roku za zapolnitev še prostih vpisnih mest se lahko prijavijo tudi Slovenci brez slovenskega državljanstva in državljani držav nečlanic EU - tujci, pri čemer razpoložljiva mesta najprej zasedejo državljani Republike Slovenije in drugih držav članic EU, šele nato Slovenci brez slovenskega državljanstva in tujci.

Več o posebnem roku za zapolnitev še prostih vpisnih mest si lahko preberete v razpisnem besedilu.