Karierni:UM 11. karierna tržnica Univerze v Mariboru

Datum objave: 06.03.2024 | Datum poteka: 30.04.2024

KDAJ: med 8. in 12. aprilom 2024

Karierni center Univerze v Mariboru skupaj z Zavodom RS za zaposlovanje, Območno službo Maribor in Ptuj organizira dogodek »Karierni:UM, 11. karierna tržnica Univerze v Mariboru«, namenjen mreženju študentov in diplomantov UM s potencialnimi delodajalci.

Delodajalci, študenti in diplomanti UM, ne zamudite edinstvenega dogodka, ki vam bo ponudil enkratne priložnosti za strokovni razvoj na področju razvoja kadrov in zaposlovanja, prenos znanja in povezovanje.

Obiščite dogodke 11. karierne tržnice

Znotraj Kariernega tedna Univerze v Mariboru, ki se bo odvijal med 8. in 12. aprilom 2024, napovedujemo dogodke za študente in diplomante UM, s katerimi boste krepili kompetence, pomembne za vašo kariero. Dogodki se bodo odvijali na fakultetah UM.

Kaj vse se bo dogajalo, si lahko ogledate na spletni strani KC UM (https://karierni.um.si/kariernium-karierna-trznica-univerze-v-mariboru).