Univerza v Mariboru bogatejša za 10 novih doktoric in doktorjev znanosti med njimi tudi asist. dr. Denis Baghrizabehi

Datum objave: 18.03.2024 | Datum poteka: 31.12.2099

Na slavnostni promociji doktorjev, ki je potekala v četrtek, 14. marca 2024 je rektor Univerze v Mariboru prof. dr. Zdravko Kačič promoviral nove doktorice in doktorje znanosti.

Med promoviranimi doktorji znanosti Univerze v Mariboru tudi asistent na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru dr. Denis Baghrizabehi.

Asist. dr. Denis Baghrizabehi je doktoriral pod mentorstvom izr. prof. dr. Aleša Ferčiča in somentorice red. prof. dr. Vesne Rijavec z naslovom: Zasebno uveljavljanje prava državnih pomoči v pravdnem postopku ter prejel posebno pohvalo - cum laude. Doktorska disertacija je na voljo na DKUM na naslednji povezavi.

Iskrene čestitke!