21.2.2024: Razpis postopka kandidiranja in volitev za člane Senata Pravne fakultete Univerze v Mariboru iz vrst študentov

V skladu z določbo 17. točke 2. odstavka 330. člena Statuta Univerze v Mariboru Statut Univerze v Mariboru (Statut UM; Uradni list RS, št. 41/2021 – uradno prečiščeno besedilo - UPB 13, s spremembami in dopolnitvami objavljenimi v Uradnem listu, št. 20/2023) in 7. točko 2. člena Splošnega akta o sestavi, volitvah, oblikovanju in delovanju Senatov članic Univerze v Mariboru (UPB1), (Obvestila št. XXVI-3-2008 s sprem.), je dekan Pravne fakultete Univerze v Mariboru sprejel sklep o razpisu postopka kandidiranja in volitev za člane Senata Pravne fakultete  Univerze v Mariboru iz vrst študentov.

Celotna vsebina se nahaja v priloženem dokumentu: