Ekipa Pravne fakultete Univerze v Mariboru se je na ustnem delu največjega moot tekmovanja JESSUP uvrstila v "Advanced White & Case Rounds"

Datum objave: 29.03.2021 | Datum poteka: 31.12.2030

Izjemen uspeh študentk Žive Šuta, Nine Berglez, Ilone Osrajnik in Eve Žagar, ki so 28. 3. 2021, ob 1:30 zjutraj izvedele, da so se kot ekipa Pravne fakultete Univerze v Mariboru uvrstile v "Advanced Round" mednarodnega tekmovanja JESSUP 2021 (The Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition). Seznam 168 ekip s 60 držav sveta, ki so napredovale v naslednji del tekmovanja, je dosegljiv >>tukaj<<.

Ekipa Pravne fakultete Univerze v Mariboru je edina slovenska ekipa, ki je napredovala v "Advanced Round" med več kot 700 sodelujočimi ekipi tekmovanja.

ISKRENE ČESTITKE študentkam Živi Šuta, Nini Berglez, Iloni Osrajnik in Evi Žagar ter mentorjem Leonu Brulcu, Admirju Muratoviću, doc. dr. Petri Weingerl in prof. Matjažu Tratniku.