Organizacija in nadzor policije v izbranih državah: Zbornik raziskovalnega dela študentov Fakultete za varnostne vede in Pravne fakultete Univerze v Mariboru

Datum objave: 13.04.2021 | Datum poteka: 31.12.2030

Pri Univerzitetni založbi UM sta Fakulteta za varnostne vedeUniverze v Mariboru in Pravna fakulteta Univerze v Mariboru izdali zbornik z naslovom: Organizacija in nadzor policije v izbranih državah: Kanadi, Franciji, Italiji in na Hrvaškem. Raziskava, ki sta jo sofinancirala Javna agencija za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije in Ministrstvo za notranje zadeve, se je osredotočala na ureditev in izvajanje nadzora nad policijo v Sloveniji, vključuje pa tudi pregled sistemov nadzora nad policijo v izbranih državah članicah Evropske unije in neevropskih državah.

Soavtorica prispevka je tudi naša študentka Živa Šuta.

V četrtek, 15.4.2021, ob 10. uri bo potekal posvet, ki je brezplačen in se ga lahko udeležite s klikom na >> to povezavo.

Zbornik lahko prelistate>> tukaj <<.

Česitke vsem avtorjem zbornika.