Perlachova in Rektorjeva nagrada v roke naši študentki Lini Burkelc Juras

Datum objave: 29.01.2019 | Datum poteka: 31.12.2030

Z veseljem sporočamo, da je Perlachovo nagrado za področje družboslovnih ved za leto 2018 in Rektorjevo nagrado kot najboljši študentki Pravne fakultete Univerze v Mariboru za leto 2018 prejela naša študentka Doktorskega študijskega programa 3. stopnje "Pravo" LINA BURKELC JURAS.

Lina Burkelc Juras je na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru uspešno zaključila študij tako na 1. stopnji Univerzitetnega študijskega programa "Pravo" kot tudi na 2. stopnji Magistrskega študijskega programa "Pravo" in se kot magistra prava odločila, da tudi doktorski študij nadaljuje na svoji matični fakulteti.

Nagradi in priznanji za leto 2018 sta ji bili podeljeni na svečani slovesnosti ob Rektorjevem dnevu, dne 28. januarja 2019.

Iskrene čestitke za izjemni uspeh.