Uspeh študentk Pravne fakultete UM na tekmovanju MEDMUN v Mentonu, Francija

Datum objave: 04.04.2023 | Datum poteka: 31.12.2030

Študentke Pravne fakultete Univerze v Mariboru so se pod mentorstvom mladega raziskovalca Aljoše Polajžarja med 30. marcem in 2. aprilom 2022 udeležile Mediterranean Model United Nations (MEDMUN), ki je potekalo na kampusu Univerze Sciences Po v Mentonu.

Tekmovalke Ana Brumec, Anamari Grušovnik, Iza Beširević, Danijela Brečko in Lisa Elizabeth Strouken so se na tekmovanju odlično odrezale. Ana Brumec si je prislužila nagrado Best Delegate (1. mesto)v okviru odbora International Press Forum. Iza Beširević je prejela nagrado Best Delegate (1. mesto) v okviru odbora International Court of Justice (ICJ). Tudi Anamari Grušovnik, Lisa Elizabeth Strouken in Danijela Brečko so uspešno nastopile v odboru FAO - Food and Agriculture Organization.

Našim izvrstnim študentkam iskreno čestitamo!