Zaključno srečanje EU projekta »Diversity of Enforcement Titles in Cross-Border Debt Collection in EU – EU-En4s« v Tirani

Datum objave: 08.03.2022 | Datum poteka: 31.12.2030

Pravna fakulteta Univerze v Tirani (Albanija) je 4. in 5. marca 2022 gostila zaključno srečanje EU projekta »Diversity of Enforcement Titles in Cross-Border Debt Collection in EU – EU-En4s«, ki ga od junija 2019 koordinira Pravna fakulteta Maribor. Projektni vodja projekta je prof. dr. Vesna Rijavec.

Profesor Rijavec je zaključno srečanje moderirala preko povezave Zoom, sestanka v Tirani sta se v živo udeležila asistent Denis Baghrizabehi ter vodja projektne pisarne na PF UM, Jasmina Klojčnik.

Na sestanku so partnerji prediskutirali pretekle rezultate in se dogovorili o mehanizmih sodelovanja v prihodnje. Projekt sicer združuje 16 partnerskih institucij iz 13 držav članic EU in ene države kandidatke. Rezultati projekta so dostopni na spletni strani >>> tukaj.