Dogodki

Konferenca EU-EN4s: Diversity of Enforcement Titles in cross-border Debt Collection in EU

Datum objave: 10.08.2021 | Datum poteka: 05.09.2021

Dogodek je potekel!

Dne 3. in 4. septembra 2021 vas vabimo na mednarodno konferenco evropskega projekta EU-En4s »Diversity of Enforcement Titles in cross-border Debt Collection in EU«, ki je pomemben za prost pretok sodnih odločb, ker se ukvarja s problematiko sodb, poravnav in notarskih zapisov v 18 državah članicah. Na projektu sodeluje 16 partnerskih univerz iz številnih držav članic EU.

Mednarodna konferenca bo potekala na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru, Mladinska ulica 9. Vabimo vas, da se v ŽIVO udeležite konference, če vam čas ne bo dopuščal, bomo konferenco prenašali tudi online.

Za vse tiste, ki ste zainteresirani, da se konference udeležite, preglejte informativni letak s pregledom poglavitnih predstavitev.

Na dogodek se registrirate z izpolnitvijo naslednjega obrazca >> PRIJAVNI OBRAZEC.

Vljudno vabljeni!