Konferenca s področja energetskega prava - izbrana vprašanja v zvezi z reformo slovenskega energetskega prava

Datum objave: 18.05.2021 | Datum poteka: 31.12.2030

Jean Monne Katedra za energetsko pravo in politiko s Pravne fakultete Univerze v Mariboru je dne 17. maja 2021 uspešno zaključila Konferenco s področja energetskega prava – izbrana vprašanja v zvezi z reformo slovenskega energetskega prava. Na konferenci so sodelovali: izr. prof. dr. Aleš Ferčič, Pravna fakulteta Univerze v Mariboru, mag. Tina Seršen: Ministrstvo za infrastrukturo, Direktorat za energijo, prof. dr. Borut Bratina: Ekonomsko-poslovna fakulteta Univerze v Mariboru, ga. Tatjana Vogrinec Burgar, Elektro Maribor, dr. Luka Martin Tomažič: Elektro Maribor Energija Plus in asistent Aljoša Polajžar: Pravna fakulteta Univerze v Mariboru.

Veseli nas, da se je konference udeležilo več kot sto udeležencev. Vsem predavateljem in udeležencem se iskreno zahvaljujemo.

Program si lahko ogledate >> tukaj <<.